Aligo Alfa

Ikona formularza Zgłoś swój pomysł

Program BRIdge Alfa jest realizowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju jako część Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój (POIR). Cel BRIdge Alfa to wsparcie nowatorskich projektów zarówno na wczesnym etapie ich rozwoju, jak i na etapie komercjalizacji. NCBR, operator programu, nie finansuje projektów bezpośrednio, lecz poprzez specjalnie powołane fundusze – Alfy. W ramach drugiej edycji konkursu BRIdge Alfa, która zakończyła się w grudniu 2017 r. wsparcie otrzymał m.in. Fundusz Aligo Alfa. Dofinansowanie udzielone zostało na wsparcie projektów badawczo-rozwojowych w fazie Proof-of-Principle i Proof-of-Concept.

Fundusz Aligo Alfa prowadzi działalność na podstawie przepisów Ustawy o Funduszach Inwestycyjnych na podstawie wpisu do rejestru prowadzonego przez Komisję Nadzoru Finansowego (KNF). Nadzór KNF jest rękojmią naszej wiarygodności, doświadczenia, stabilności oraz najwyższych standardów etycznych.

Portfolio

 • Abyss Glass
  Lustra interaktywne Rok wejścia: 2018 Rok wyjścia: 2018

  Lustra interaktywne to innowacyjna przestrzeń, na której zobaczysz znacznie więcej niż swoje odbicie. Lustro naturalnie przyciąga spojrzenie, a wyświetlona na nim treść zostanie zapamiętana na długo.

  Sprawdź >
 • Copernicus Computing
  Grafika 3D - rendering w chmurze Rok wejścia: 2018 Rok wyjścia: 2018

  Cel? Dostarczenie najlepszej usługi renderingu w chmurze, za najniższą cenę w najprostszy sposób. System obsługi umożliwi Ci pełną kontrolę nad scenami, czasami renderu i płatnościami.

  Sprawdź >
 • BC House
  Inteligentne systemy Rok wejścia: 2018 Rok wyjścia: 2018

  Zastanawiasz się, dlaczego Twój rachunek za prąd jest wyższy? Znowu zostawiłeś włączone światło przed wejściem do domu? BC House zaradzi Twoim problemom. Stworzyli oni inteligentny system zarządzania budynkiem dla optymalizacji jego zapotrzebowania na energię.

 • Fotoogniwa
  Energia odnawialna Rok wejścia: 2018 Rok wyjścia: 2018

  Firma Fotoogniwa dostarcza kompletne systemy zasilania w energię elektryczną i cieplną ze źródeł odnawialnych – słońca i wiatru.

  Sprawdź >
 • Laparo
  Symulatory medyczne Rok wejścia: 2018 Rok wyjścia: 2018

  Specjalizują się w projektowaniu oraz produkcji urządzeń do symulacji medycznej oraz narzędzi umożliwiających profesjonalny trening laparoskopowy.

  Sprawdź >
 • Polbiotech
  Biogazownie Rok wejścia: 2018 Rok wyjścia: 2018

  Od 12 lat specjalizują się w obsłudze biogazowni rolniczych, biogazowni utylizacyjnych oraz innych instalacji gdzie zachodzi proces fermentacji metanowej.

  Sprawdź >
 • QRtag
  Wdrażanie aplikacji Rok wejścia: 2018 Rok wyjścia: 2018

  Chcesz budować relacje z klientami i zwiększyć świadomość marki? Zastanawiasz się jak zwiększyć obroty swojej firmy? Zbuduj swój własny program lojalnościowy, dzięki któremu każdy z Twoich klientów będzie miał dostęp do szeregu proponowanych przez Ciebie rabatów na swoim smartfonie!

  Sprawdź >
 • Qute
  Aplikacja modowa Rok wejścia: 2018 Rok wyjścia: 2018

  Niezależnie od tego czy jesteś mężczyzną czy kobietą i kochasz modę, ta aplikacja jest dedykowana dla Ciebie. Planujesz ważne spotkanie biznesowe, randkę lub imprezę rodzinną i nie wiesz, w co się ubrać? Spójrzmy prawdzie w oczy - jak Cię widzą, tak postrzegają. Aplikacja Qute może rozwiązać Twoje dylematy modowe i zaoferować inspirację.